Re-set Workspace Hakkında

HAN yeni nesil bir iş hanı.

HAN Spaces olarak yeni nesil iş hanlarını yani paylaşımlı ve hazır ofisleri yöneten bir operatör ve çalışma ağıyız. Pandemi sürecinde sağlığa, üyelerimiz, kiracılarımız ve çalışanlarımızın ofislere dönerken ‘virüs kapar mıyım, aileme bulaştırır mıyım?’ endişesini taşımadan gönül rahatlığıyla çalışabilmesine, şirketlerin bu süreci nasıl yöneteceğine odaklandık ve bir ortak akıl platformu olan Re-Set Workspace’i hayata geçirdik.

Yeni dönemde insanı odağına alan, sürdürülebilir, teknolojiye doğru şekilde entegre olan çalışma alanları ve iş kültürü için standartları ortak akıl ile hep birlikte ortaya koymayı, ofislere dönüşün ve ofislerdeki dönüşümün sağlıklı ve verimli olması ile ülkemiz ekonomisine ve insan sağlığına katkıda bulunmayı hedefledik.

Ofise virüs girdi.

Peki ne olacak şimdi?

Pandemi sonrası hızlı bir şekilde yeni düzene ayak uydurmak durumunda kalan şirketler, pandemiye bağlı geçici çözümlerini oluşturdu.

Evimiz, ofisimiz oldu, yaşam alanlarımız çalışma alanına dönüştü.  Bununla birlikte çalışma düzenleri, şirketlerin verimliliği, ev yaşam dengesi sekteye uğradı. İş hayatının nasıl etkileneceği, çalışanların sağlık ve güvenliğinin nasıl sağlanacağı, alınması gerekecek önlemler, esnek ve uzaktan çalışma modelleri ve çalışma alanlarının sosyal ve fiziksel olarak nasıl değişeceği sorgulanıyor.

Peki, eski hayatımıza mı döneceğiz, yoksa yepyeni bir dönem mi başlıyor?

Gelin, çalışmanın geleceğini imeceyle şekillendirelim.

İnsan kaynaklarından, akademiye, sağlık, teknoloji ve tasarıma farklı disiplinlerde faaliyet gösteren paydaşlarıızı ve iş dünyası liderlerini bir araya getiriyor, bu  platform ile günümüze ve geleceğin iş yaşamına ışık tutmayı amaçlıyoruz.

Ideathon, eğitim programları, çalıştaylar, komisyonlar, araştırmalar ve tasarım yarışması düzenliyoruz.

Gelin, Yeni dönemde, odağında insan olan, doğayla dost, sağlıklı ve teknolojiye entegre mekânlar ve sürdürülebilir bir iş kültürünün adımlarını birlikte atalım.

Bizi yarına taşıyacak standartları birlikte belirleyelim.