Re-set Workspace Hakkında

HAN yeni nesil bir iş hanı.

Çalışmayı verimli ve keyifli kılan, kurumlara uçtan uca hizmetler, deneyimler sunan bir Flex Space ve Proptech şirketiyiz. Yüzyıllar öncesinden gelen iş hanı kültürümüzü teknoloji ve tasarımla buluşturuyor, doğaya saygılı ve mutlu mekanlar kurguluyoruz.

Pandemi ve sonrası dönem çalışma alanları için hem belirsizlikler taşıyor hem de bir dönüşümün içindeyiz. Önceliğimiz insan olunca insanların sağlığına, yarın ofislerine dönerken ‘virüs kapar mıyım, aileme bulaştırır mıyım?’ endişesini taşımadan gönül rahatlığıyla çalışabilmesine ve şirketlerin verimliliğine odaklandık; teknolojinin gücü ile esnek ve verimli alanlara dönüşümün aynı zamanda sağlıklı, sürdürülebilir olması yönünde katkı sağlamak istedik.

Yeni dönemde çalışma alanlarının standartlarının belirlenmesi için ortak aklı bir araya getirmek için ortak düşünce platformu Re-Set Workspace’i kurduk ve insan kaynakları, mimari, teknoloji ve sürdürülebilirlik gibi farklı alanlarda görüş bildiren farklı disiplinlerden paydaşlarımızla bir araya geldik.

Ofise virüs girdi.

Peki ne olacak şimdi?

Sadece 15 günde çalışma alanları, alışveriş merkezleri, okullar, hava alanları boş kaldı. Evimiz, ofisimiz oldu, özel alan çalışma alanına dönüştü.

İlk şoku atlattıktan sonra sistemi yeniden başlatacağız.

Peki, sonrasında eski hayatımıza mı döneceğiz, yoksa yepyeni bir dönem mi başlıyor?

Gelin, çalışmanın geleceğini imeceyle şekillendirelim.

Yeni bir dünyada, odağında insan olan, doğayla dost, sağlıklı ve teknolojiye entegre mekânlar yaratalım.

İş hayatını korumanın, ayakta kalmanın yollarını bulalım.

Bizi yarına taşıyacak standartları birlikte belirleyelim.