HAN x Momo: Work From The Beach

Bu yaz HAN ruhunu Çeşme’ye taşıyor, Beach of Momo’da keyifle çalışıyoruz…

Gözlerinizi kapatıp özgürce ve keyifle çalıştığınızı hayal edin. O hayalde bir deniz kenarı, doğa, tatlı bir meltem, güzel müzikler ve keyifli bir ortamla birlikte, çalışırken ihtiyaç duyacağınız konfor varsa bu yaz Çeşme’de, HAN x Momo’da hayaliniz deneyime dönüşsün. 

Eşinizle beach’e gittiniz, o güneşlenirken sizin çalışmanız mı gerekiyor? Güzel bir gölge buldunuz, laptopunu açtınız ama kumlara mı bulanıyor? En kötüsü de internet yok veya laptopunuzun şarjı bitti… Hayaller ve gerçekler, deniz ve iş arasında kaybolmayın, şehirden uzaklarda dünyadan kopmayın.

Beach of Momo Dalyan’da esnek ve uzaktan çalışmayı sahile taşıyor, benzersiz bir çalışma deneyimine dönüştürüyoruz. Mobil olmanın, esnek ve verimli çalışmanın değerini bilenlere, yeni nesil işlere, yönetici ve çalışanlara, şirketlere ve iş birliklerine uygun mekan ve deneyim sunan yazlık HAN modelimiz ‘work from the beach’ konseptimizi, Ege sahillerimizin en özel yeri olan Beach of Momo ile bu yaz Çeşme’ye taşıdık.

HAN x Momo, şehirden ve ofisten uzakta olunduğunda ihtiyaç duyulan ortamı, altyapı ve teknolojik donanımı sağlayarak; uzaktan çalışanlar, Çeşme’de yaşayan veya tatile gelenler, deniz için Momo’yu tercih edenler ve yazın ofis dışında da çalışma konforu arayanlar için benzersiz bir çalışma deneyimi sunuyor.

“Sektördeki alışılagelmiş prensipleri asgari olarak aldık ve insan nasıl çalışmak ister diye ideal dünyayı sorguladık. Sadece ofis binalarıyla niye kendimizi ve çalışanlarımızı sınırlayalım? Neden günlerimizi çalışmak ve deniz arasında seçim yaparak geçirmek zorunda olalım ki? Yeni dönem esnek çalışmaya uygun, ortak ve paylaşımlı çalışma alanlarının dönemi olacak. Bu bizlere paylaşım ekonomisinin getirdiği bir verimlilik ve aynı zamanda uçtan uca verilebilecek tüm hizmetlerle kullanıcı kolaylığı demek. Hayal ettiğimiz idealler, sunduğumuz hizmetler, hibrit ve esnek çalışma imkanları ile çalışma hayatına reset atıyoruz.”

HAN x Momo’da, üyelerimize ve misafirlerimize Sakız manzaralı ferah ortak çalışma alanı, yüksek hızda internet, elektrik altyapısı, Calma akustik kabinler ve kilitli dolaplar sunuyoruz. Şehirden uzaklarda dünyadan kopmayın diye deniz kenarında çalışmanın keyfini konforla buluşturduk.

Peki HAN x Momo’da bir gün nasıl geçiyor? Sizin için yazlık ve esnek çalışma rutinimizi bu yazımızda derledik. Öncelikle keyifle okumanız, sonrasında da Momo’da buluşmak dileğiyle…

Navigasyonunuza Beach of Momo’yu girdikten sonra Alaçatı merkezden yaklaşık 20 dakikalık bir araba yolculuğu sizi bekliyor. Bu süre zarfında neşeli parçalar dinleyerek güne hazırlanmayı tercih ediyor, güneşin ve aydınlığın keyfini çıkarıyoruz. Ne dinlesem diye düşünmenize hiç gerek kalmadan size HAN x Momo için bir araya getirdiğimiz Spotify listemize kulak vermenizi öneririz. Elektronik ve ritmik parçaları sevenler bu listede buluşuyor.

Momo’ya ulaştığınızda gerekli yönlendirmeler sonrasında sizi ekibimiz karşılıyor, rezervasyonunuz üzerinden kaydınızı ve girişinizi tamamlıyoruz. Bundan sonrası aslında sizin için hiç yabancı değil. Yeni nesil iş hanınız; hızlı interneti, Nurus konforu ve eşsiz manzarasıyla ihtiyacınız olan tüm altyapıyı size sunuyor. Böylelikle oryantasyon süreciniz hızla tamamlanmış olup, dilediğiniz çalışma alanında özgürce işinize odaklanabiliyorsunuz.

“Konvansiyonel modellerden Hibrit ve Flex’e ciddi bir yönelim olduğunu görüyoruz. Çalışma ihtiyacını sadece ofis ve eve sınırlamak sürdürülebilir değil, insan sosyal bir varlık, doğru altyapı ve ortam oluştuğunda her yerden çalışmak mümkün. Trafiğe kalmadan, konforsuz şartlara teslim olmadan, keyifle çalışabileceğimiz her nokta bir han olabilir. Kişi istediği an istediği yerden çalışabilmeli, bizim de amacımız çalışma alanlarını Uber’leştirmek ve bu insanı özgürleştiren, çalışmanın keyfini ve verimini, şirketine ve işine aidiyetini arttıran bir model. Amacımız ideal çalışma ortamını geliştirmek, sistemi teknoloji ile akıllandırmak, çalıştığımız mekana ruh katmak ve topluluklarla yaşatıp herkese iş birliği imkanı sağlayacak bir ekosisteme dönüştürmek.”

Kahve ve yemek molalarınız için Momo’nun nefis lezzetli menüsüne masaların üzerinde QR kodundan ulaşabiliyor, daha fazlasını deneyimlemek için ice restoran ve bar alanlarından faydalanabiliyorsunuz. Aynı HAN Levent’te yaptığımız gibi günün farklı saatlerine göre değişen müzik seçkisi bu sefer Momo’nun özenle bir araya getirilmiş çalma listelerinden, canlı enstrüman dinletileri ve DJ performanslarından oluşuyor. Momo’da plaja doğru inerken ise pop-up butiklerle karşılaşmanız mümkün. Mayo, bikini, keten parçalar ve aksesuarlara açık havada ve deniz kenarında göz gezdiriyor olmak da ayrı bir keyifli.

HAN, konumlandığı bölge ve mekan içi pervanelerimizle birlikte oldukça esintili bir yerleşim planına sahip. Momo’nun tertemiz ve duru sularına kendinizi bırakmak için denize 2 dakikalık bir yürüyüş mesafesi uzaklığında. İki toplantınız arasında denize girmek, serinlemek ve daha dinç bir şekilde işinize dönmek bu yaz oldukça olası. HAN x Momo ile birlikte artık çalışmak ve yazı yaşamak arasında tercih yapmak zorunda değilsiniz.

Yazları gün batımına kadar sahilde olmanın, gurubun sarı turuncu, pembe, eflatun renklerine yeniden hayranlık duymanın büyüsü Çeşme’de bir başka. Günlük çalışma planınızı tamamladıktan sonra sizi Momo’nun Happy Hour’ına çeken müzikleri ve çoşkuyu bu satırları okurken tahmin ediyoruz ki siz de hissediyorsunuz. Sosyalleşme ve hareket etmek için doğru zaman. Öyleyse Bech of Momo’nun ikonik dreamcatcherının altında “work from the beach”i kutlamaya ne dersiniz?

HAN x Momo | (0212) 807 08 67 & workflex@hanspaces.com

Rezervasyon için bağlantıya tıklayarak formu doldurabilirsiniz.